Życie z szachami

Opis strony

Blog szachowy instruktora oraz sędziego szachowego ze Słupska. Życie z szachami jest stroną, na której publikowane są materiały dotyczące szeroko pojętej gry w szachy. Autor skupia się na zagadnieniach związanych z przepisami gry, grą w turniejach klasycznych oraz korespondencyjnych, analizą silników szachowych, grą w szachy korespondencyjne, zadaniami szachowymi itd. Strona ma charakter informacyjny oraz szkoleniowy, dlatego każdy pasjonat królewskiej gry powinien znaleźć na niej coś dla siebie.

Sporą część wszystkich artykułów stanowią relacje z turniejów szachowych organizowanych w Słupsku. Na blogu można odnaleźć komunikaty ciekawych imprez sportowych w całej Polsce. Autor pragnie, aby strona wyróżniała się na tle innych stron szachowych w Polsce, dlatego stara się nie powielać na blogu ogólnodostępnych informacji. Wiele z napisanych artykułów jest oryginalna oraz unikatowa.

Blog szachowy Życie z szachami jest często aktualizowany i rozwijany. Zachęcamy do częstego odwiedzania oraz komentowania zamieszczanych materiałów. Autor jest otwarty na sugestie oraz krytykę.

Adres URL strony

Comments are closed.