Progres – nauka gry w szachy

Opis strony

Witryna przedsiębiorstwa Progres ze Słupska. Od kilku lat prowadzimy zajęcia w szkołach, w ramach których uczymy dzieci oraz młodzież grać w szachy. Z naszych zajęć korzystają uczniowie wszystkich typów szkół. Zajęcia prowadzi Michał Narkun, licencjonowany instruktor oraz sędzia szachowy Polskiego Związku Szachowego, wielokrotny szachowy mistrz słupska seniorów. Nasza firma organizuje również turnieje szachowe, które cieszą się dużą popularnością wśród młodzieży szkolnej oraz dorosłych. Podczas zawodów istnieje możliwość zdobycia i podwyższenia kategorii szachowych.

Na stronie publikujemy artykuły teoretyczne, w tym przeznaczone dla osób początkujących. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami, gdyż uważamy, że gra w szachy rozwija oraz kształtuje pozytywne cechy charakteru. Dodatkowo, naszej witrynie dostępne jest forum szachowe, na którym można wymieniać własne poglądy na tematy związane z grą w szachy. Wiele tematów dotyka bezpośrednio tematyki nauki gry w szachy oraz treningu szachowego.

Obszarem działalności naszego przedsiębiorstwa jest region słupski. Już dziś zachęcamy do przyjścia na nasze szkolenia. Mile widziane są wszystkie osoby, nie tylko takie, które mają ambicje grać w szachy wyczynowo, ale również osoby traktujące grę w szachy jedynie rekreacyjnie.

Adres URL strony

Dane kontaktowe z autorem strony:

  • Numer telefonu: 600-288-390
  • Adres poczty elektronicznej: narkun@szachy.slupsk.pl

Dodaj komentarz